اس ام اس مارت به بیش از 7000 کانال تلگرامی دسترسی دارد

 
  • تبلیغات کاملا هدفمند در کانال های تلگرام
  • 7624 کانال تلگرام منتظر نمایش دادن تبلیغات شما هستند
  • و شما فقط هزینه کلیک روی تبلیغ خود را میپردازید
  • شیوه های مختلف تبلیغاتی اعم از متن کوتاه و بلند، عکس، ویدیو و ...
  • قابل تنظیم نمایش تبلیغ در موضوع مرتبط با فعالیت شما

سیستم تبلیغات از طریق کانال های تلگرام چیست؟ و چطور کار میکنه ؟

اس ام اس مارت رابطی بین شما و کانال های تلگرامی است با این تفاوت که هزینه تبلیغات شما کاهش می یابد و تبلیغات شما تنها در کانال های معتبر و مرتبط نمایش داده می شود. 
تبلیغات در کانال های تلگرام به 2 نوع بازدیدی و کلیکی تقسیم بندی میشود که در روش بازدیدی معیار میزان عددی است که کنار چشم هر پست در کانال ها نمایش داده می شود.تبلیغات کلیکی هم به این صورت است که هزینه تبلیغ شما در صورت کلیک خوردن محاسبه میشود.ضمنا گزارش گیری دقیق بعد از انجام تبلیغات برای شما فراهم است

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید

همین الان کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید

ایجاد کمپین جدید

ثبت نام رایگان

تبلیغات کلیکی از طریق نمایش در کانال های موضوعی

با گسترش تعداد کانال های تبلیغاتی با موضوعات مختلف در تلگرام و استفاده هرچه بیشتر کاربران شبکه های اجتماعی از این ابزار،فضای بسیار مناسبی بوجود آمد تا بتوانبم تبلیغات کالاها و خدمات مختلف را در کانال های مرتبط با آنها انجام دهیم. ما تبلیغات شما را در کانال های مرتبط با محصول یا خدمات شما قرار میدهیم و تنها زمانی که بر روی آگهی شما کلیک شود، هزینه ای را بابت آن کلیک از شما دریافت خواهیم کرد.

هدفمندی تبلیغات

همواره تبلیغات هدفمند موجب اثربخشی و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها میشود. شما با انتخاب هدفمندی موضوعی دلخواه میتوانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

گارانتی کلیک ها

کلیک های غیرواقعی و تکراری به واسطه تخصص و تجربه تیم فنی ما به هیچ وجه محاسبه نمیشوند. اگر نمایش دهنده ای سعی در ایجاد کلیک های تقلبی کند، شناسایی و متوقف میشود. ما در ایران ادز از تجربه و تخصص مان استفاده خواهیم کرد تا تجربه لذت بخشی را برایتان بوجود آوریم.

شیوه های نمایش تبلیغات و هزینه ها

تبلیغات متنی تا ۴۰۰۰ کاراکتر متن معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک تبلیغات تبلیغات متنی تصویری با ۱۲۰ کاراکتر متن و یک تصویر معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک تبلیغات متنی و گیف با ۱۲۰ کاراکتر متن و یک تصویر گیف حرکتی معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک تبلیغات متنی ویدئویی با ۱۲۰ کاراکتر متن و یک فایل ویدئویی معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک

آمار تبلیغات

به واسطه کنترل پانل هوشمندی که برایتان مهیا کردیم، پس از ایجاد هر کمپین میتوانید آمارهای مربوطه را به همراه انواع نمودارمشاهده و بررسی نمایید.

همین الان کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید

ایجاد کمپین جدید

ثبت نام رایگان

برخی از مشتریان سامانه تلگرامی اس ام اس مارت