به ازای خرید یک سیم کارت دائمی، یک سیم کارت اعتباری هدیه به مشترکین ارائه می‌شود، ضمن اینکه برای اولین بار در کشور اینترنت پرسرعت همراه تا یک مگا بیت بر ثانیه بر روی سیم کارت های دیتا و دائمی مشترکین ارائه می‌شود.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی اپرانور سوم تلفن همراه اعلام کرده است که در جشنواره برف رایتل که از اول دی ماه آغاز و تا پایان اسفندماه ادامه می‌یابد، محصولات و خدمات رایتل، در قالب بسته‌ها و طرح‌های گوناگون متناسب با نیازها و سلیقه‌های مختلف کلیه متقاضیان و مشترکین انواع سیم کارت‌های رایتل ارائه خواهد شد.
 
بر این اساس در این جشنواره، سیم‌کارت دائمی با یک ماه تماس تصویری نامحدود، ۵۰۰ مگابایت اینترنت و ۱۲۰ پیامک رایگان ارائه می‌شود. ضمن اینکه به هر خریدار سیم‌کارت دائمی در طول این فصل یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه ارائه می‌شود.
 
سیم کارت‌های اعتباری رایتل نیز در این جشنواره، با هدیه های ویژه‌ای شامل ۱۰۰,۰۰۰ ریال اعتبار اولیه و ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به بازار عرضه می‌شود. پس از اتمام اعتبار هدیه، به منظور افزایش اعتبار و ادامه استفاده از خدمات رایتل، امکان شارژ با مبالغ معین وجود دارد.
 
افزایش اعتبار از طریق خرید انواع کارت شارژ یا به شیوه های الکترونیکی ممکن است. به شارژهای ۵۰ هزار و ۱۰۰ هزار ریالی، به ترتیب، ۱۰ درصد و ۱۵ درصد اعتبار هدیه تعلق می گیرد. در صورت انجام شارژ به صورت الکترونیکی، برای هر سه نوع شارژ، ۵ درصد شارژ دیگر نیز به عنوان هدیه ارائه می شود.
 
رایتل برای مشترکینی که تنها مایل به استفاده از اینترنت و پیامک هستند سیم‌کارت دیتا عرضه می‌کند. با استفاده از این سیم کارت دسترسی به اینترنت پرسرعت ۳G در حال حرکت و همچنین ارسال و دریافت پیامک برای مشترکین ممکن شده است. با در نظر گرفتن سرعتهای مختلف قابل عرضه به مشترکین، هزینه این خدمت، به صرفه تر از سیم کارتهای دائمی و اعتباری است. سیم کارت دیتای رایتل در انواع تجهیزات همچون تبلت، لپ تاپ و مودم های USB قابل استفاده است.
 
رایتل اعلام کرده است سیم کارت دیتای این شرکت برای اولین بار با سرعت ۱۲۸ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و یک مگا بیت بر ثانیه به قیمت ۲۰۰ هزار ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان عرضه می شود. هدایای سیم کارت دیتای رایتل ویژه جشنواره برف عبارتند از یک گیگا بایت اینترنت و ۲۵۰ پیامک فارسی و ۲۵۰ پیامک انگلیسی رایگان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.