طراحی سایت آنلاینر

اعلام قطعیت واگذاری سهام ایرانسل به سهامداران/ مذاکره برای زمان عرضه

منتشر شده در دسته: اخبار

ایتنا – رئیس رگولاتوری تاکید کرد: با توجه به اینکه باید روی زمان عرضه در بورس توافق شود، رگولاتوری منتظر اعلام نظر سهامداران ایرانسل است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حدود یک ماه پیش موضوع قطعی بودن واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس به اطلاع سهامداران ایرانسل رسید و باید با مذاکره بین رگولاتوری و سهامداران روی زمان عرضه توافق شود.

به گزارش ایتنا از فارس، روز گذشته سرانجام وزیر ارتباطات از قطعی بودن موضوع واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس خبر داد و پس از مدت‌ها تکلیف این موضوع را روشن کرد.

در پی این خبر امروز، محمد علی فرقانی، معاون وزیر ارتباطات در گفت‌وگو با فارس، در توضیح چگونگی انجام این واگذاری اظهار داشت: این کار براساس توافق بین رگولاتوری و سهام‌داران ایرانسل انجام خواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: ما این موضوع را به سهامداران ایرانسل یادآوری کردیم و باید با مذاکره برای زمان عرضه این شرکت در بورس توافق کنیم.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه داد: هنوز این اتفاق نیفتاده و باید این توافق حاصل شود.

وی به این سوال که “به این ترتیب هم‌اکنون موضوع قطعی بودن واگذاری سهام ایرانسل در بورس، به اطلاع سهامداران ایرانسل رسیده است”، پاسخ مثبت داد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ به این سوال که ” با توجه به اینکه به گفته مدیران ایرانسل، استعلام در خصوص الزام یا اختیار واگذاری ایرانسل در بورس، بیش از یک سال پیش از رگولاتوری صورت گرفته، پاسخ رگولاتوری چه زمانی به اطلاع ایرانسل رسیده است”، گفت: در حدود یک ماه پیش موضوع قطعی بودن واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس را به اطلاع سهامداران ایرانسل رسانده‌ایم.

رئیس رگولاتوری تاکید کرد: با توجه به اینکه باید روی زمان عرضه در بورس توافق شود، رگولاتوری منتظر اعلام نظر سهامداران ایرانسل است.

به گزارش فارس، در آبان ماه سال گذشته در جریان مراسم پنجمین سال راه‌اندازی شبکه ایرانسل، خبرنگار فارس، موضوع واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس را از مدیرعامل این شرکت سوال کرد.

علیرضا قلمبر دزفولی با ارائه توضیح کاملی، پاسخ داد: واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس که در الحاقیه پروانه ایرانسل هم آمده، مربوط به ترکسل است و نه ایرانسل.

وی در نهایت گفت: موضوع الزام یا اختیار واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس از رگولاتوری استعلام شده و ایرانسل منتظر پاسخ رگولاتوری است.

در روز اول آبان ماه امسال و در جریان مراسم ششمین سال راه‌اندازی ایرانسل، این سوال بار دیگر توسط خبرنگار دیگری از مدیرعامل ایرانسل مورد پرسش قرار گرفت و دزفولی در پاسخ گفت که در این زمینه ایرانسل همچنان منتظر پاسخ رگولاتوری است.

این در حالی است که بنا بر گفته رئیس رگولاتوری، پاسخ این استعلام و تکلیف قطعی بودن واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس حدود یک ماه پیش به اطلاع سهامداران این شرکت رسیده است.

پنل ارسال اس ام اس - اس ام اس مارت پیشرو در ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه از سال 1388

* دارای 3 و 4 خط اختصاصی رایگان به انتخاب شما + 1 خط 8 رقمی عمومی
* بانک شماره های سراسر ایران + جامع ترین بانک مشاغل و اصناف
* امکان تفکیک جنسیت و سن + کد پستی + منطقه و محله + ارسال بر اساس دکل های موبایل (BTS)
* پشتیبانی از اپراتورهای 1000 – 3000 – 5000 و خط ثابت
* گزارش تحویل دقیق + بازگشت هزینه ارسال های نا موفق + حذف شماره های تکراری
* تعرفه پیامک پایین و مقرون به صرفه
* و صد ها امکان کاربردی دیگر
جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

از خصوصیات بسیار مهم در این سامانه میتوان به : امکانات وسیع ، تعرفه پایین پیامک، پشتیبانی واقعی ، بروز بودن و ارسال سریع آن اشاره کرد.تعرفه ارسال پیامک با خطوط 1000 حداقل 100  ریال – با خطوط 3000 حداقل 120  ریال - با خطوط 5000 حداقل 100  ریال میباشد.برای اطلاع از امکانات کامل سامانه  اینجا کلیک کنید

نمایندگی پنل اس ام اس

 

ایمیل انبوه تبلیغاتی

برخی از مشتریان ما  (برای دیدن لیست تصادفی مشتریان اس ام اس مارت کلیک کنید )

آتلیه کودک