طراحی سایت آنلاینر

برای اولین بار در کشور سامانه ارسال انبوه پیام صوتی رونمایی شد

منتشر شده در دسته: اخبار

سامانه ارسال انبوه پیام صوتی برای اولین بار در کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی با چهارمین نمایشگاه الکامپ قزوین رونمایی شد.

ایلنا: مدیر مرکز رسانه‌های دیجیتال استان قزوین گفت: سامانه ارسال انبوه پیام صوتی، برای اولین بار در کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی با چهارمین نمایشگاه الکامپ رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سعید پورایمانی با اشاره به رونمایی طرح سامانه «ارسال انبوه پیام صوتی» با عنوان قاصدک برای اولین بار در کشور افزود: در این سامانه پیام‌ها به صورت صوتی و انبوه ارسال می‌شود و در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

این مسوول با اشاره به مزایای سامانه پیامک قاصدک تصریح کرد: ارسال پیامک از طریق این سامانه با نرخ بسیار اندک صورت می‌گیرد و مهم‌تر آنکه تا زمانی که دریافت‌کننده، پیامک را دریافت نکند، هزینه‌ای برای ارسال کننده محاسبه نمی‌شود.

پورایمانی یادآور شد: در این سامانه، ارسال انبوه پیام صوتی برای ارسال‌کننده این فرصت را به وجود می‌آورد که به بانک نرم‌افزار خود مراجعه کند و از دریافت پیام توسط مخاطب مطمئن شود.

مدیر مرکز رسانه‌های دیجیتال استان ادامه داد: نرم‌افزار مربوط به سامانه پیامک صوتی بر روی تمامی سیستم‌های اینترنتی و گوشی‌های همراه اندروید قابل نصب است.

وی با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی می توانند از این سامانه در رقابت‌های انتخابی نیز بهره ببرند گفت: علاقمندان به استفاده از سامانه پیامک صوتی، برای دریافت به مرکز رسانه‌های دیجیتال استان مراجعه کنند.

گفتنی است: آیین رونمایی از سامانه پیام صوتی با حضور انصاری معاون توسعه مدیریت و شبکه سازمان فناوری و اطلاعات کشور، آیت‌الهی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، لک مدیر کل دفتر فناوری و اطلاعات استانداری قزوین برگزار شد.

پنل ارسال اس ام اس - اس ام اس مارت پیشرو در ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه از سال 1388

* دارای 3 و 4 خط اختصاصی رایگان به انتخاب شما + 1 خط 8 رقمی عمومی
* بانک شماره های سراسر ایران + جامع ترین بانک مشاغل و اصناف
* امکان تفکیک جنسیت و سن + کد پستی + منطقه و محله + ارسال بر اساس دکل های موبایل (BTS)
* پشتیبانی از اپراتورهای 1000 – 3000 – 5000 و خط ثابت
* گزارش تحویل دقیق + بازگشت هزینه ارسال های نا موفق + حذف شماره های تکراری
* تعرفه پیامک پایین و مقرون به صرفه
* و صد ها امکان کاربردی دیگر
جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

از خصوصیات بسیار مهم در این سامانه میتوان به : امکانات وسیع ، تعرفه پایین پیامک، پشتیبانی واقعی ، بروز بودن و ارسال سریع آن اشاره کرد.تعرفه ارسال پیامک با خطوط 1000 حداقل 100  ریال – با خطوط 3000 حداقل 120  ریال - با خطوط 5000 حداقل 100  ریال میباشد.برای اطلاع از امکانات کامل سامانه  اینجا کلیک کنید

نمایندگی پنل اس ام اس

 

ایمیل انبوه تبلیغاتی

برخی از مشتریان ما  (برای دیدن لیست تصادفی مشتریان اس ام اس مارت کلیک کنید )

آتلیه کودک