طراحی سایت آنلاینر

تعرفه‌های اپراتور سوم

منتشر شده در دسته: اخبار

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: بر اساس موافقت‌نامه پروانه فعالیت ،اپراتور سوم مشابه سایر اپراتورها می‌تواند برای واگذاری سیم‌کارت‌های دائمی حداکثر مبلغ ۱۲۰ هزار تومان و سیم‌کارت‌های اعتباری حداکثر ۲۰ هزار تومان دریافت کند.

http://smsmart.ir/wp-content/uploads/2013/02/n00017875-b.jpg

به گزارش ایتنا، مهندس سبوحی افزود: اپراتور سوم می‌تواند با توجه به شرایط رقابت در بازار تا سقف این مبالغ نسبت به واگذاری سیم‌کارت و دریافت وجه اقدام کند.

وی درباره ارایه خدمات نسل ۲ از سوی اپراتور سوم گفت :در حال حاضر خدمات نسل ۲ از سوی سایر اپراتورها ارائه می‌شود که اپراتور سوم نیز می‌تواند حداکثر ۲۰ درصد بالاتر از تعرفه‌های پایه را بابت ارائه این خدمات دریافت کند.

مهندس سبوحی درباره میزان تعرفه‌های پایه تصریح کرد: این تعرفه‌ها،همان تعرفه خدماتی است که از سوی اپراتور اول ارایه می‌شود و در سیم‌کارت‌های پیش پرداختی نیز می‌تواند ۵۰ درصد بیشتر از سیم‌کارت‌های دائمی باشد.

معاون بررسی‌های فنی و صدور‌پروانه رگولاتوری با اشاره به اینکه ارائه خدمات نسل سوم تلفن همراه در انحصار اپراتور سوم است، گفت: تعرفه این خدمات باید از سوی اپراتور سوم به رگولاتوری پیشنهاد شود تا پس ازبررسی‌های کارشناسی و تصویب در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ابلاغ شود.

مهندس سبوحی درباره زمان تعیین این تعرفه عنوان کرد: بنابر اعلام اپراتور سوم تعرفه‌ها بر اساس طرح تجاری آنها تهیه شده و آماده ارائه به رگولاتوری است که به محض وصول آن، در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدامات لازم انجام خواهد شد تا اپراتور سوم بتواند بر اساس تعهدات پروانه خود ، سرویس‌هایش را از اول خرداد ماه سال ۱۳۹۰ راه اندازی کند.

پنل ارسال اس ام اس - اس ام اس مارت پیشرو در ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه از سال 1388

* دارای 3 و 4 خط اختصاصی رایگان به انتخاب شما + 1 خط 8 رقمی عمومی
* بانک شماره های سراسر ایران + جامع ترین بانک مشاغل و اصناف
* امکان تفکیک جنسیت و سن + کد پستی + منطقه و محله + ارسال بر اساس دکل های موبایل (BTS)
* پشتیبانی از اپراتورهای 1000 – 3000 – 5000 و خط ثابت
* گزارش تحویل دقیق + بازگشت هزینه ارسال های نا موفق + حذف شماره های تکراری
* تعرفه پیامک پایین و مقرون به صرفه
* و صد ها امکان کاربردی دیگر
جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

از خصوصیات بسیار مهم در این سامانه میتوان به : امکانات وسیع ، تعرفه پایین پیامک، پشتیبانی واقعی ، بروز بودن و ارسال سریع آن اشاره کرد.تعرفه ارسال پیامک با خطوط 1000 حداقل 100  ریال – با خطوط 3000 حداقل 120  ریال - با خطوط 5000 حداقل 100  ریال میباشد.برای اطلاع از امکانات کامل سامانه  اینجا کلیک کنید

نمایندگی پنل اس ام اس

 

ایمیل انبوه تبلیغاتی

برخی از مشتریان ما  (برای دیدن لیست تصادفی مشتریان اس ام اس مارت کلیک کنید )

آتلیه کودک