طراحی سایت آنلاینر

پیامک های قرآنی واردزندگی مردم شود

منتشر شده در دسته: اخبار

مهر: احمد همتی بعد از ظهر چهار شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره قرآن آموزان برتر و وبلاگ نویسان قرآنی استان، گفت: باید جایگاه والای قرآن را در زندگی مردم مد نظر قرار داد و در این راستا باید از تمامی پتانسیل های موجود در کشور استفاده شود.

وی تاکید کرد: امروز پیامک های غیر منقول در گوشی تلفن همراه همه افراد وجود دارد در حالیکه باید با برنامه ریزی صحیح پیامک های اخلاقی و قرآنی را وارد زندگی مردم کشور کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: استفاده از احادیث باید در سطح جامعه مد نظر قرار داده شود و به جای اینکه در چهار راه های شهر شاهد استفاده از تبیلغات مختلف باشیم باید مردمی که در پشت چراغ قرمز می ایستند بتوانند احادیث مختلف را مشاهده کنند.

همتی یادآور شد: بزرگان علم و هنر ایرانی از جمله ملاصدرا، ریشه همه موفقیتهای خود را در انس و الفت با قرآن عنوان کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند که سبک و شیوه های زندگی امروز مردم را تغییر دهند، افزود: حذف ماهواره و برخورد منفی به طور حتم عملیاتی نخواهد بود بلکه باید با تقویت و مدیریت فرهنگی در مقابل این تهاجم ایستادگی کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس تاکید کرد: ایجاد یک موج و جریان مثبت فرهنگی با استفاده از قرآن کریم به طور حتم باعث پیروزی در مقابل دشمنان خواهد شد.

پنل ارسال اس ام اس - اس ام اس مارت پیشرو در ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه از سال 1388

* دارای 3 و 4 خط اختصاصی رایگان به انتخاب شما + 1 خط 8 رقمی عمومی
* بانک شماره های سراسر ایران + جامع ترین بانک مشاغل و اصناف
* امکان تفکیک جنسیت و سن + کد پستی + منطقه و محله + ارسال بر اساس دکل های موبایل (BTS)
* پشتیبانی از اپراتورهای 1000 – 3000 – 5000 و خط ثابت
* گزارش تحویل دقیق + بازگشت هزینه ارسال های نا موفق + حذف شماره های تکراری
* تعرفه پیامک پایین و مقرون به صرفه
* و صد ها امکان کاربردی دیگر
جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

از خصوصیات بسیار مهم در این سامانه میتوان به : امکانات وسیع ، تعرفه پایین پیامک، پشتیبانی واقعی ، بروز بودن و ارسال سریع آن اشاره کرد.تعرفه ارسال پیامک با خطوط 1000 حداقل 100  ریال – با خطوط 3000 حداقل 120  ریال - با خطوط 5000 حداقل 100  ریال میباشد.برای اطلاع از امکانات کامل سامانه  اینجا کلیک کنید

نمایندگی پنل اس ام اس

 

ایمیل انبوه تبلیغاتی

برخی از مشتریان ما  (برای دیدن لیست تصادفی مشتریان اس ام اس مارت کلیک کنید )

آتلیه کودک