سرویس افزایش ممبر تلگرام

به سرویس افزایش ممبر تلگرام خوش آمدید. در این سرویس، شما می توانید به راحتی اعضای کانال خود را افزایش دهید. هم اکنون فرم سفارش را تکمیل نموده و اعضای مورد نظر خود را دریافت کنید.انجام این کار 1 الی 24 ساعت طول خواهد کشید.کلیه ممبر های اضافه شده ایرانی بوده و به میل و خواسته خود عضو کانال شما میشوند.تنها چیزی که برای سفارش ممبر تلگرام لازم است فقط لینک کانال شماست و ما به هیچ اطلاعات دیگری از شما و مخاطبین شما دسترسی نداریم

تمام ممبرها واقعی و فعال می باشند.

افزایش عضو (ممبر) واقعی و تضمینی کانال تلگرام عضو واقعی کانال، جمع آوری اعضا از طریق تبلیغات پی در پی در اپلیکیشن های اندرویدی و کانال های طرف قرارداد ، کاملا تضمینی افزایش طبیعی اعضای کانال تلگرام با تبلیغات یکی از بهترین روش های افزایش مخاطب برای کانال تلگرامی شما میباشد که میتوان از آن برای فروش بیشتر محصولات، برندسازی، تبادل با کانال های با عضو بالا ، کسب درآمد و … استفاده کرد. در اس ام اس مارت ، افزایش ممبر کانال از طریق ارسال تبلیغات در اپلیکیشن های اندروید در برنامه بازار صورت میگیرد که علاوه بر افزایش ممبر کانال، باعث دیده شدن شما در میان هزاران کاربر فعال میباشد. هم اکنون اس ام اس مارت مفتخر است با پایین ترین تعرفه و بالاترین کیفیت، این سرویس را ارائه دهد.

سوالاتی که از ما زیاد میپرسند

آیا ممبرهایی که شما عضو میکنید ثابت میمانند یا از کانال خارج میشوند؟
ممبرهایی که ما برای کانال شما جذب میکنیم کاملا واقعی، ایرانی و متناسب با کانال شما میباشند و دارای اختیار میباشند که به دلایل مختلف ممکن است از کانال شما خارج شوند. فقط ممبرهای فیک هستند که در کانال به صورت ثابت میمانند چون اختیاری از خود ندارند و تا زمانی که تلگرام آنها را حذف نکند ثابت میمانند.
دلیل خارج شدن ممبرها از کانال من چیست؟
دلایل مختلف و زیادی برای ریزش اعضای کانال ها وجود دارد. کیفیت محتوا، تعداد پست ها در روز، تایم پست گذاری، موضوع کانال و … میتواند در شدت ریزش کانال شما دخیل باشد. در لینک روبه رو یک مقاله چند خطی درباره نحوه پست گذاری موجود میباشد که میتواند به کاهش ریزش شما کمک کند. کلیک کنید
آیا افزایش عضو اختیاری میباشد یا به اجبار؟
افزایش اعضا کاملا اختیاری میباشد و خود افراد انتخاب میکنند که وارد کانال شما شوند. پس از ارسال تبلیغ، افرادی که علاقمند یا نیازمند تبلیغ شما هستند برروی تبلیغ زده و وارد کانال شما میشوند. در غیر اینصورت میتوانند تبلیغ را رد کنند.
آیا برای یک شهر خاص امکان افزایش عضو میباشد؟
تبلیغات به صورت عمومی و بدون دسته بندی ارسال میشود ولی از آنجایی که تبلیغات به صورت اختیاری و با متن تبلیغی که شما در فرم ثبت سفارش ثبت میکنید هست، در صورتی که در متن تبلیغ خود اسم شهر یا دسته بندی خاصی را ذکر کرده باشید میتواند تاثیر داشته باشد. برای مثال میتوانید در متن تبلیغ خود ذکر کنید “ویژه اصفهانی ها” طبیعتا افرادی که از اصفهان هستند بیشتر عضو میشوند. یا “ویژه بانوان” جهت جذب اعضای خانوم.

همین حالا اعضای کانال خود را افزایش دهید